בריאות הגוף והנפש

שירות נגיש, זמין ודיגיטלי

קשובים לנפש העובד

שחיקת עובדים, לחצים נפשיים וקשיים בחזרה לשגרת עבודה לאחר שנת הקורונה מציבים אתגרים לא פשוטים בארגונים רבים. על רקע חזרת המשק לפעילות עולים קשיים
בהחזרת עובדים למעגל העבודה, כאשר עובדים רבים מדווחים על קשיי הסתגלות, תחושות דחק, דיכאון וחרדה שמורידים את התפוקה ופריון העבודה. הגברת המודעות
לרגשות ולמחשבות מחד, ושמירה על אורח חיים בריא מאידך, מובילים לאיכות חיים גבוהה יותר לעובדים ולהעלאה משמעותית בפרודוקטיביות שלהם במקום העבודה.

שירות בריאות הגוף והנפש מבית Femi מלווה עובדים בתהליך החזרה לשגרת עבודה תוך צמצום שחיקה, העלאת המוטיבציה וחיזוק הקשר בין העובד והארגון.

 

מה מקבל העובד?

שירותים הכוללים מפגשי ייעוץ התפורים למידות העובדים Femi במסגרת שירותי גוף-נפש, מציעה חברת ומותאמים לצרכי הארגון. השירות פועל בצורה דיגיטלית באונליין ומאפשר גמישות לאה וזמינות גבוהה בפריסה ארצית. מגוון השירותים כולל:

ייעוץ פסיכולוגי אונליין:

סדרת מפגשים עם פסיכולוג/פסיכותרפיסט.

ניצול אופטימלי של זמן מטפל

מוקד תמיכה ולווי לטובת העובדים, מאוייש על-ידי פסיכותרפיסטים.

חיבור לסנסורים

סדרת מפגשים מוסמכת לבניית תפריט מותאם אישית.

ממשק לבתי מרקחת

סדרת אימונים עם מאמן כושר מוסמך בבית הלקוח.

חוזק הארגון כחוזק אנשיו

מתוך זיהוי הצרכים הייחודיים הן של ציבור העובדים והן של המעסיקים, הקימה Femi שירות ייעודי, נגיש זמין ודיגיטלי שמטרתו ללוות את העובדים בחזרה לשגרת עבודה יציבה בכל שעה ובכל מקום. שירות גוף-נפש נבנה על-ידי גורמים מקצוע והוכח ביעילותו בצמצום ימי המחלה, העלאת הפריון וחיזוק הקשר והמחויבות של העובד לארגון.

טכנולוגיה וחדשנות - שירותים בכל זמן ובכל מקום

קיצור זמני המתנה
בזמן שבקופות החולים זמן ההמתנה לפסיכולוג עשוי לקחת בין Femi חודשים לשנה שלמה – בזכות שירותי טלמדיסין מתקדמים מבית.ניתן כעת לקבל עזרה נפשית בכל זמן וללא תלות במיקום גיאוגרפי.

בריאות גוף ונפש
באמצעות מאמני כושר מקצועיים ומנוסים אשר מגיעים עד לבית השירות נותן Online, המטופל וליווי של תזונאיות מוסמכות התייחסות לא רק אל הנפש – אם כי גם אל הגוף.
צוות רחב של מטפלים
באמצעות מאמני כושר מקצועיים ומנוסים אשר מגיעים עד לבית השירות נותן Online, המטופל וליווי של תזונאיות מוסמכות .התייחסות לא רק אל הנפש – אם כי גם אל הגוף.
נותני שירות לאיזור האישי