מי אנחנו

Femi Connecting Healthcare

רפואה דיגיטלית מותאמת אישית

חברת Femi מתמחה בניהול, תפעול, הטמעה הדרכה ובקרה של פרויקטים משולבי טכנולוגיה בתחום הרפואה, ומובילה את שירותי הבריאות הדיגיטליים בישראל. מגוון השירותים הרחב של החברה מוענק לגופים הגדולים במשק, הן הציבוריים והן הפרטיים וכוללים חברות פארמה, קופות חולים, חברות ביטוח, משרדי ממשלה, מוסדות חינוך ועוד. 

שירותי החברה ניתנים על-ידי צוות רפואי ופארא-רפואי מוביל ומקצועי הכולל רופאי משפחה וילדים, רופאים מומחים, אחיות, פסיכולוגים, תזונאים ומאמני כושר שנבחרו בקפידה. רשימת השירותים שלנו כוללת בין השאר: רופא Online, מיצוי זכויות בבתי חולים, רפואת מומחים, שירותי התפתחות הילד, שירותי שיקום ומרותקי בית ואורח חיים בריא.

עם למעלה מ-30 שנות ניהול אופרציות מורכבות בעולמות הבריאות, ביכולתנו להתאים את הפתרון האולטימטיבי לכל לקוח, בתמיכה מלאה של שירות אנושי מקצועי וטכנולוגיה מתקדמת.

חלוצי טכנולוגיית הטל-מדיסין בישראל

השילוב בין מצוינות בשירות לטכנולוגיה ייחודית הוא שמאפשר ללקוחותינו לשמור על המובילות בשוק תחרותי המשתנה ללא הרף. בין הפתרונות הטכנולוגיים המובילים שלנו תוכלו למצוא את Ummanu, פלטפורמת הטל-מדיסין הראשונה בישראל; Poppins, פלטפורמה דיגיטלית לשירותי טיפול מרחוק בתחום התפתחות הילד; אורח חיים בריא, מגוון רחב של שירותים מקצועיים באפליקציה.

שנות ניסיון

ייעוצי טלמדיסין

שותפים

עובדים

נותני שירות לאיזור האישי