שירותים לחברות ביטוח

מעטפת רפואית מותאמת אישית

ניהול אופרציות מורכבות

חברת Femi מציעה לחברות הביטוח מעטפת מושלמת: שירות מקצה לקצה הכולל מערך שירות הפועל 24/7 ומאויש על-ידי מנהלי שירות מקצועיים ומערך ספקים המותאם לשירותים הנבחרים על-ידי הלקוח. עם 25 שנות ניסיון בעבודה מול חברות ביטוח, אנו יודעים להציע התאמה מושלמת לצורך ודרישת חברת הביטוח באופן שקוף – תוך ניהול מערך בקרה במקביל לווידוא כי השירות שניתן תואם את ציפיות הלקוח.

חברות הביטוח יכולות לבחור מתוך שלל שירותי הרפואה אותם מציעה Femi:

  • ביקור רופא עד הבית
  • בדיקות מעבדה עד הבית
  • ייעוץ מקוון עם רופאים מומחים
  • בדיקות אמבולטוריות
  • רפואה מונעת
  • שירותי התפתחות הילד
  • רפואה משלימה
  • ייעוץ פסיכולוגי
  • שירותי אבחון מהיר
  • ליווי מטופלים במחלות קשות

נוסף על כך, חברת Femi מספקת את הפלטפורמות המתקדמות בעולם לתקשורת עם לקוחות הקצה, מוקד מאויש הפועל 24/7 וזמין לתת מענה באמצעות שלל טכנולוגיות חדשניות. כל הטכנולוגיות מאוחדות תחת מעטפת ניהול קשרי לקוחות CRM, ומערך מעקב ובקרה לקבלת התוצאות הטובות ביותר, בזמן הקצר ביותר ולשביעות רצון מלאה מצד חברות הביטוח ולקוחות הקצה.

בין השירותים שלנו לחברות הביטוח

אבחון מהיר לכל מטופל
שירות ייחודי המאפשר למבוטח שסובל ממחלה שטרם אובחנה לקבל תהליך מהיר לאבחון הבעיה הרפואית. במסגרת שירות זה, פונה המבוטח למוקד Femi ותוך 24 שעות מתואם עבורו ייעוץ עם רופא ממיין. במסגרת ייעוץ זה, מפנה הרופא את המבוטח לבדיקות במידת הצורך על מנת להגיע לאבחנה הרפואית. נוסף על כך, מוצמד למבוטח מנהל תיק לקוח אישי שדואג לסגירת תורים מהירים וליווי המבוטח לאורך כל הדרך, כאשר כל הבדיקות מבוצעות במסגרת השירות תמורת השתתפות עצמית סמלית.

בדיקות סקר למבוטחים

חברת Femi מספקת שירות של בדיקות סקר למבוטחים של חברות הביטוח: סקר מנהלים וסקר סרטן.

:שירות סקר מנהלים כולל את הבדיקות הבאות

בדיקת רופא מקיפה, בדיקות דם ומעבדה (ספירת דם, אלקטרוליטים, תפקודי כבד וכליות, שומנים בדם), בדיקת לחץ דם, בדיקת גובה ומשקל, בדיקת דם בצואה, בדיקת בלוטת הפרוסטטה, בדיקת ראיה ושמיעה, לחץ תוך עיני, תפקודי ריאה, צילום חזה, בדיקת לב א.ק.ג, בדיקת לב במאמץ ופענוח קרדיולוג מומחה (ארגומטריה) ושיחת סיכום עם רופא.

:שירות סקר סרטן כולל את הבדיקות הבאות

מיפוי גורמי סיכון אישיים לפתח סוגי סרטן, בדיקת רופא מומחה בתחום, ייעוץ אישי להפחתת גורמי הסיכון, בדיקת שד על ידי כירורג, ממוגרפיה, דם בשתן, בדיקה גניקולוגית, בדיקת משטח צוואר הרחם (PAP), בדיקת אולטרסאונד וגינלי, בדיקת פולימורפיזם בגן APC ב DNA המופק מדם פריפרי לגילוי מוקדם של סרטן המעי הגס והחלחולת, בדיקת PSA לגילוי מוקדם של סרטן הערמונית ופגישה עם פסיכולוג לבדיקת הקשר בין היבטים נפשיים למחלת הסרטן, פגישה עם תזונאית לשינוי אורחות חיים.
כלל הבדיקות מתבצעות בבית החולים איכילוב.

מעבדה עד הבית

שירות ייחודי זה, הניתן בכל רחבי הארץ, מאפשר לכל מבוטח שברשותו הפנייה לבדיקות מעבדה לפנות למוקד Femi ולתאם הגעת אח/רופא ללקיחת דמים בזמן ובמקום הנוח לו. לאחר ביצוע בדיקת הדם, מבצע הדגימה משנע את הדמים חזרה למעבדה שנמצאת בהסדר עם החברה, והמבוטח מקבל את פענוח תוצאות הבדיקה למייל האישי.

שירותים אמבולטוריים

חברת Femi מספקת מגוון רחב של שירותים אמבולטוריים, בדיקות אבחנתיות כדוגמת US, MRA, CT, MRI, בדיקות רנטגן, בדיקות מעבדה, התייעצות עם רופאים מומחים במגוון רחב של התמחויות – במגוון רחב של מכונים, בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה.

שירות מנצח בהתאמה אישית

שירותי הרפואה המתקדמים נשענים על טכנולוגיה מתקדמת ומאפשרים להגיע ללקוחות קצה בכל רחבי הארץ, תוך ניהול יעיל של זמן וחסכון ניכר בהוצאות. בין הטכנולוגיות שלנו תוכלו למצוא את מערכת Ummano הנחשבת למערכת הטל-מידיסין המתקדמת בישראל. 

בזכות מערך ספקים רחב, מערכי תפעול ובקרה, טכנולוגיה מתקדמת וצוות עובדים מקצועי ומיומן – ביכולתה של חברת Femi לספק שירות מנצח לכל אחד מלקוחותיה.

שנות ניסיון

ייעוצי טלמדיסין

שותפים

עובדים

נותני שירות לאיזור האישי