יומן מלחמה

לזכרו של מיכאל מורזחאנוב ז"ל

יומן מלחמה

פינת הנצחה

למענכם

למען הקהילה

פעילות עסקית

סיפורים אישיים

דבר המנכ"לית אטל מולכו

עובדות ועובדים יקרים ואהובים,

האירועים שחווינו כולנו עם פרוץ המלחמה ב–7 באוקטובר במדינת ישראל, יצרו עבורנו התמודדות שלא הכרנו כלל, ברמה הלאומית והאישית. אירועים אלו ילוו אותנו וייצרבו בזיכרוננו לעד והם מאגדים בתוכם סיפורים טראגיים וקשים מנשוא, לצד סיפורי גבורה והתעלות בלתי נתפסים. מה שבלט בעיניי יותר מכל, הנו הכוח שבאחדותנו. ברגע אחד המציאות הכתה בפנינו ועם ישראל כולו התאחד יחד כמקשה אחת ובלתי מנוצחת.

בדיוק מסיבה זו החלטנו להשיק ב-Femi את אתר "יומן מלחמה", שיעסוק בכל רגע חשוב שחל בחיינו מאז פרוץ המלחמה באוקטובר האחרון. יומן המלחמה יהיה מקום של סיפורים אישיים, ארגוניים ואנושיים, שיקרבו אותנו יותר מאי פעם. באמצעות פלטפורמה זו של יומן המלחמה, נוכל להתחבר יחד לחוויות שלכם סביב ההתמודדות עם המלחמה, לעשייה הארגונית שלנו, ולניצחונות הקטנים והגדולים שציינו יחד. כאן נספר על מה שעשינו למען הקהילה, נחלוק סיפורים מרגשים, חלקם עצובים, חלקם מחזקים, ונזכה להכיר את הפנים של הגיבורים היומיומיים שלנו.

אני מאמינה בלב שלם, כי באהבה ובחיבור ניתן ליצור יחד כוח בלתי נתפס, וכפי שאמר אלברט איינשטיין: "רק באחדות אנו יכולים להשיג יחד יותר". בואו נצא לדרך הזו ביחד, כי יחד אנו חזקים ופורצים את כל הגבולות.

בהזדמנות זו,  אני רוצה לומר תודה לכל האנשים שלקחו חלק במיזם חשוב זה!

שלכם,
אטל מולכו
מנכ"לית Femi

למענכם

למען הקהילה

פעילות עסקית

סיפורים אישיים

הטבות ללוחמים

פמי מודה למשרתים ״בחרבות ברזל״ ומציעה חבילות מסובסדות ומפנקות המוקדשות לגיבורי המדינה שלנו הכוללות טיפולים רגשיים, רפואה משלימה ואורח חיים בריא תחת קורת גג אחת, בפריסה ארצית- ולפי מה שאתם בוחרים וצריכים!

נותני שירות לאיזור האישי