שירותי התפתחות הילד

מערכת פופינס מבית Femi

פופינס: קליניקה דיגיטלית חדשנית להתפתחות הילד

מערכת פופינס מבית Femi פותחת אפשרויות למתן שירותים דיגיטליים בתחומי התפתחות הילד: שפה, תקשורת, ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה וטיפולים רגשיים. פופינס היא המערכת היחידה הפועלת בישראל, ואחת המובילות בעולם, אשר מבוססת מחקרים קליניים, פרוטוקולים מקצועיים וצוות מומחים עולמיים. למערכת פופינס היקף פעילות של עשרות אלפי טיפולים וחמש שנות ניסיון עם מגוון רחב של לקוחות. המערכת עשירה בתכנים אינטראקטיביים ומאפשרת התאמה אישית מושלמת לילד על פי גילו וצרכיו, מעקב התקדמות ממוקד יעדים, מענה בזמני המתנה קצרים ומתן טיפול נוח, יעיל וחדשני בסביבתו הטבעית של הילד. הטיפול ניתן על ידי מטפלים מנוסים בעלי רישיון משרד הבריאות ובעלי ניסיון בטיפול בילדים בלבד.

פלטפורמה מקצועית מובילה

שילוב ייחודי של פלטפורמה דיגיטלית מתקדמת וצוות מטפלים מוכשר, מנוסה ומורשה משרד הבריאות; הפלטפורמה הייחודית של פופינס מאובטחת בתקני ISO המחמירים ביותר ועומדת גם היא בכל תקני משרד הבריאות. מערכת פופינס מציעה פלטפורמה דיגיטלית, תמיכה טכנית וליווי מקצועי קליני על מנת להבטיח טיפול איכותי, מקצועי וזמין. עשרות אלפי הטיפולים אשר בוצעו עד היום נעשו בשביעות רצון גבוהה של ההורים והילדים. המערכת ידידותית ונגישה עבור המטופלים ומספקת טיפול בשעה ובמקום הנוחים למטופל, בזמינות מיידית.

מעקב ובקרה מתקדמים

באמצעות מערכת פופינס ניתן לבצע קביעת יעדים וניטור התקדמות בהתאם לאבחון מדויק של כל ילד וילד.
תכונה זו מאפשרת בנייה נכונה של המשך טיפול בהתאם להתקדמות, עדכון זמין למשפחת הילד ושל המטפלים השונים העובדים עימו.

ניהול לקוחות ויומן טיפולים מקצועי מאפשר לנהל את כל הטיפולים הדיגיטליים במקום מרכזי ונגיש הן עבור מטופל בודד והן במבט-על על הקליניקה כולה בחתכים שונים: מטפלים, כמות הטיפולים והאבחנות השונות.

למי השירות מתאים?

קופות חולים

חברות ביטוח

חברות מובילות במשק

לרכישת השירות או בדיקת אפשרות להצטרף, אנא פנו לכתובת: info@poppins.co.il.
נוסף לכך, אנחנו תמיד מחפשים מטפלים חדשים למשפחה. במידה ואתם מעוניינים להצטרף לצוות המנצח של פופינס, צרו איתנו קשר

נותני שירות לאיזור האישי