שירותי טיפת חלב

מרחוק

טלנרסינג בטיפת חלב

שירותי טיפת חלב מרחוק מאפשרים קבלת שירות נוח, מקצועי וזמין – ללא הגעה פיזית לסניפי טיפת חלב. המערכת הטכנולוגית התומכת בניהול טלנרסינג מאפשרת שירותים זמינים ונוחים, דבר מהותי וחשוב במיוחד עבור הורים לתינוקות צעירים אשר עבורם עצם ההגעה לתחנת טיפת חלב מהווה אתגר. מערכת הטלנרסינג מבית Ummanu מאושרת על-ידי משרד הבריאות, מבטלת את צורך ההגעה הפיזי עם תינוקות רכים ומצמצמת באופן משמעותי את זמני ההמתנה של ההורים.

שביעות רצון גבוהה של מטפלים ומטופלים כאחד

שירותי הטלנרסינג פועל כיום כפיילוט של משרד הבריאות במחוז חיפה באמצעות פלטפורמת הטלמדיסין המתקדמת בעולם מבית Femi, וזוכה לביקוש רב מצד ההורים והצוות הרפואי כאחד. הפלטפורמה המתקדמת בעולם מאפשרת הטמעה מהירה של השירות אצל הלקוחות, עם גמישות רבה ויכולת התאמה מיטבית לצורך האינדיבידואלי של כל לקוח.

הפיילוט זוכה להצלחה רבה ולביקוש רב: מטופלים מצידם שמחים על ההזדמנות לקבל הדרכות וייעוץ מקצועי בזמן הנוח להם וללא צורך לצאת מהבית, האחיות יכולות להעניק שירות למספר רב יותר של מטופלים בצורה נוחה ורגועה. לאחר הפעלת השירות נרשמה שביעות רצון גבוהה הן מצד המטופלים והן מצד האחיות אשר העניקו את השירותים הנדרשים.

שירותי טיפת חלב בתקופת הקורונה

מפגשי טיפת חלב בתקופת הקורונה העלו את חשיבות הצורך בצמצום ההגעה הפיזית למפגשי טיפת חלב. לצד מפגשים בהם נדרשת נוכחות פיזית, כדוגמת מתן חיסונים, ישנו מספר רב של מפגשים אשר אין בהם הכרח במפגש פיזי כגון ייעוץ בנושאי הנקה, הכנה להורות ולידה, הדרכה וייעוץ בנושאי שינה, תזונה, בטיחות ועוד. שירותי טיפת חלב מרחוק אפשרו למטופלים לקבל לקבל את ההדרכות והייעוץ לו הם נזקקו בשעות הנוחות להם ובבטיחות, ללא צורך לצאת מהבית ולהסתכן בתחלואה במהלך הפגישה והציפיה לתור בטיפות החלב.

נותני שירות לאיזור האישי