שירותים לחברות מובילות במשק

שירות מתקדם מבית Femi

רפואה פרטית בהתאמה אישית

חברת Femi מתמחה בשירותי רפואה פרטית לארגונים, בהתאמה אישית לצרכים משתנים. עם מגוון רחב של שירותים רפואיים באמצעות הדיגיטל ולמעלה מ-30 שנות ניסיון, ביכולתנו להתאים לכל ארגון את סל השירותים הרפואיים המתאים ביותר עבורו ועבור עובדיו, בתמיכה אנושית וטכנולוגית מלאה.

 באמצעות שירותי הרפואה הפרטית של חברת Femi ניתן להתייעץ עם רופא משפחה ו/או ילדים מכל זמן ומקום, כמו גם להצטרף לתוכנית של אורח חיים בריא לעובדים, המאפשרת התייעצות עם תזונאי, אימוני כושר אישי עד הבית ותוכנית יעדים אינדיבידואלית מותאמת אישית. נוסף על כך, בשנים האחרונות ניתן לזהות מגמה של עלייה בדיכאון, שחיקה של עובדים וירידה במוטיבציה שלהם לעבודה. שירות ייחודי של חברת Femi מציע חבילה מותאמת אישית לסדרת פגישות עם פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים מובילים בתחומם. החבילה מלווה בהרצאות וסדנאות, בהתאמה מלאה למנהלים ועובדים. כלל החבילות והשירותים מותאמים לצרכי הארגון ומלווים בטכנולוגיה חדשנית עם אפשרות חיבור לסנסורים. 

סל שירותים בהתאמה אישית

שירותי גוף-נפש

תוכנית אורח חיים בריא

שירותי רפואה פרטית לייעול וניצול זמן

הטמעה מהירה של הטכנולוגיה בארגון

לצד ההון האנושי המקצועי, סל השירותים שלנו נתמך בכלים טכנולוגים חדשניים, ביניהם מערכת הטל-מדיסין המתקדמת ביותר בישראל, Ummanu מבית Femi. מערכת זו מאפשרת מתן שירותים רפואיים מקוונים במגוון התמחויות, ללא צורך לצאת מהמשרד. נוסף על כך, ישנן מערכות תפעול מתקדמות, מרכזיה חכמה ומגוון פתרונות דיגיטליים מותאמי צורך ולקוח.

הצורך שלכם, הפתרון שלנו

החזון שלנו הוא להתאים את הפתרון המדויק ביותר לצורך של כל ארגון. עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה, צוות עובדים מסור וטכנולוגיה ייחודית – נוכל לייעל את הארגון שלכם, להפחית עלויות ולהעלות את רמת שביעות רצון העובדים.

שנות ניסיון

ייעוצי טלמדיסין

שותפים

עובדים

נותני שירות לאיזור האישי