רפואה דיגיטלית מתקדמת

פתרונות טכנולוגיים מקצה לקצה

שירותי רפואה מתקדמת

באמצעות מערכת Ummanu מבית Femi כל שירותי הרפואה הדיגיטלית מונגשים כעת במקום אחד.
שירותי ה- Online משפרים את השירות למבוטח, מייעלים את זמן הרופא ומאפשרים ניהול אוטומטי של המרפאה, כמו גם ניהול תורים – ובכך מצמצמים את זמני ההמתנה. בזכות שירותי הרפואה הדיגיטלית, ניתן כעת לפגוש רופא Online מכל מקום ובכל זמן – מבלי לצאת מהבית. המערכת מותאמת בשש שפות ומאפשרת לכל ארגון עטיפת WHITE LABEL מותאמת עבורו. לא פלא שרק בשנה החולפת עשינו למעלה מ- 1,000,000 ייעוצים באמצעות רופאים מומחים מובילים.

פלטפורמת הטלמדיסין המתקדמת ביותר בעולם

מערכת Ummanu מבית Femi מייעלת את הדבר החשוב ביותר: הזמן. הפלטפורמה מאפשרת תקשורת קצרת טווח וארוכת טווח עם לקוח הקצה, וכוללת מנגנון ניהול תורים אוטומטי שמייעל הן את זמן המטפל והן את זמן המטופל. באמצעות כך, יכול הרופא, שזמנו הינו משאב יקר – להתרכז בליבת השירות הרפואי למטופל.

מערכת Ummanu פועלת מזה כעשור עם יתרונות מוכחים וניסיון של מיליוני לקוחות אשר הצליחו לחסוך ולייעל באמצעותה זמן, משאבים וכסף. נוסף על כך, הפלטפורמה מאפשרת ניצול אופטימלי של זמינות מטפלים, בדומה למודל "Uber".

טובי הרופאים והמטפלים בארץ

ניצול אופטימלי של זמן מטפל

מערכת ניהול אוטומטי מלא

חיבור לסנסורים

ממשק לבתי מרקחת

כל שירותי הרפואה בקליק

מובילים בשירות - מתקדמים בטכנולוגיה

המערכת מפעילה ייעוצים רפואיים דיגיטליים בזמינות גבוהה ומכל מקום, דבר המאפשר גם למטופלים מכל קצוות הארץ גישה מהירה וזמינה לרופאים מומחים במקומות מרוחקים. באמצעות תכונה חשובה זו, ניתן לתת שירות למספר גדול יותר של מטופלים, על ידי הפעלת כמות קטנה יחסית של נותני שירות – ללא תלות במיקום הפיזי של הרופאים והמטופלים.

לאחר שיחת הייעוץ, הרופא מנפיק סיכום שנשלח באופן מאובטח במייל וכן הפניות ומרשמים דיגיטליים חתומים, בהם ניתן להשתמש בבתי המרקחת של רשת סופר-פארם בכל רחבי הארץ, במרפאות ובבתי החולים. הנפקת המידע מתבצעת ישירות דרך ממשק המערכת. מנקודת מבטו של הרופא או המטפל, אין "זמנים מתים": בסיום שיחת ייעוץ אחת ניתן ולעבור מיידית למטופל הבא, בלי בזבוז זמן מיותר.

שירות מותאם אישית

פלטפורמת רופא אונליין מאפשרת מיתוג קל, פשוט ושקוף בדיוק בהתאם לדרישותיו של הגוף אשר עושה שימוש בשירות והתאמה מושלמת לצרכיו: רשימת הספקים, שעות הפעולה, הפעולות שניתן לבצע ושילוב המערכת באתרי הלקוח ניתנים להתאמה מושלמת על פי הדרישה.

למי השירות מתאים?

קופות חולים

חברות ביטוח

גופים עסקיים

בתי חולים

שיתופי פעולה ייחודים קיימים עם בתי חולים, טיפת חלב ועם קופות החולים. כבר היום, רוב חברות הביטוח עושות שימוש בפלטפורמת רופא אונליין למתן שירות טוב יותר עבור לקוחותיהן.

נותני שירות לאיזור האישי