יומן מלחמה >

פעילות עסקית

יומן מלחמה

פינת הנצחה

למענכם

למען הקהילה

פעילות עסקית

סיפורים אישיים

יומן מלחמה

מחזקים את הנפש ברגעים הקשים ביותר

מאז פרוץ המלחמה, נרשמו נפגעי טראומה וחרדה רבים, אשר זקוקים בדחיפות להתערבות מקצועית. עם מעל ל-30 שנות ניסיון בניהול אופרציות רפואיות, לא יכולנו לעמוד מנגד והעמדנו ארבעה פרויקטים חדשים, המנגישים שירותי בריאות הנפש ושירותי רפואה מרחוק לכל מי שזקוק להם – במיוחד ברגעים אלה.

הממ"ד הרגשי - שירות פסיכולוגי חינמי

הממ"ד הרגשי הינו שירות חד פעמי המופעל ב'קו חם' וכולל שיחות וידאו בנות חצי שעה, יחד עם פסיכולוג שעונה תוך 24 שעות. השירות מנגיש מענה על מגוון רחב של קשיים והתמודדויות עם חרדה, תיווך המצב לילדים והדרכות הורים. השירות מיועד למבוטחי חברות הביטוח בשת"פ עם AIG, התאחדות המלונות, איילון והפניקס.

מוזמנים לצפות בקמפיין שנערך בשיתוף עם חברת הביטוח AIG

שירות פסיכולוגי לפצועי ונכי צה"ל

יחד עם אגף השיקום בצה"ל, העמדנו פרויקט חדש ובו אנו מנגישים שירות פסיכולוגי למעגל הראשון והשני של פצועי ונכי צה"ל, אשר נפגעו בעקבות הלחימה שפרצה ב-7 באוקטובר. השירות ניתן דרך אגף השיקום של צה"ל, ובמסגרתו Femi פונה לבני משפחה מקרבה ראשונה ושנייה של הפצוע ומבצעת אבחנה וייעוץ טיפולי. למשפחות יש אפשרות לבחור האם ירצו להיות מטופלים מרחוק (באמצעות וידאו) או בטיפול פרונטלי, דרך רשת מטפלים בפריסה ארצית.

שירות כוננות פסיכיאטרי 24/7 עבור משפחות החטופים

אנו ב-Femi משתתפים בצערם ובכאבם של משפחות החטופים והחטופות, ומאחלים לחזרתם של כולם בשלום. על מנת לתמוך ולסייע לאותן משפחות, החלטנו להקים שירות כוננות פסיכיאטרי המנגיש ייעוץ נפשי 24/7 שיספק מעטפת תמיכה רגשית. לבנו עם המשפחות, ואנו נסייע בכל דרך שנוכל.

ערוכים ומוכנים: שירותי טלמדיסין בזמינות מלאה

כחברה מובילה במתן שירותי טלמדיסין ושירותי רפואה מתקדמים אחרים, Femi לא יכלה לעמוד מנגד לנוכח התקופה הקשה שפקדה את העם שלנו, והחליטה להנגיש את שירותים אלו לחיילים הפצועים, משפחותיהם וכל מי שנפגע כתוצאה מהמלחמה. להלן כמה מהפעילויות שלנו, אשר נועדו לשקם את מצבם של הפצועים, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.

סיפורי מלחמה

מוצר בריאות נפש חירום

חן וונדרסמן, ראש חטיבת תפעול ושירות בריאות הנפש, מספרת, בתחילת המלחמה עלה הצורך לתת מענה לשיחות חירום, סוג של סיוע נפשי ורגשי מיידי לאדם שצורך אותו כאן ועכשיו. …

היחידה לטיפול בית

על מנת לספק מענה למטופלים בקופות החולים, אגף השיקום של משרד הביטחון וצה"ל, הקמנו ב-Femi את היחידה לטיפול בית, המנגישה טיפולים אורטופדיים ונוירולוגיים בשירות עד הבית. …
נותני שירות לאיזור האישי