יומן מלחמה >

למען הקהילה

יומן מלחמה

פינת הנצחה

למענכם

למען הקהילה

פעילות עסקית

סיפורים אישיים

יומן מלחמה

Femi למען הקהילה

התנדבות, עשייה ותרומה לקהילה הן חלק מהעשייה הבלתי פוסקת שלנו, אשר תופסת תאוצה במיוחד בימים קשים אלה.

ירידים לתושבי העוטף וצפון הארץ

חיילים קיבלו ציוד חיוני

חבילות מזון למשפחות המפונים

נתרמו עבור מזון למשפחות המפונים

שומרים על העורף

על מנת לקחת חלק במאמץ לסייע לחיילים שלנו ולמפוני העורף בצפון ובדרום, ננקטו מספר פעולות משמעותיות, שחלקן התקיימו ממש בתוך משרדי Femi.

החזירו אותם הביתה - עכשיו

בתאריך ה-13.02.24 קיימנו ב-Femi מפגש מרגש ומעצים עם אבירם מאיר, דודו של אלמוג מאיר ג'אן שנחטף לעזה ב-7 באוקטובר. מאז, נעצרו חייו של אבירם ולא ישובו לשגרה עד אשר אלמוג יחזור הביתה. אלמוג, חייל משוחרר בן 21 מאור יהודה, נחטף כשהיה במסיבת הטבע "נובה" בקיבוץ רעים, שהסתיימה בטבח של מאות אנשים. בשעה 07:45 התקשר אלמוג לאימו ואמר לה שסגרו את המסיבה כי יש טילים ויריות מסביב, שהוא אוהב אותה ושהוא יעדכן אותה כל חצי שעה מה קורה. מאז, לא הגיעה שום שיחה ממנו.
את המפגש עם דודו קיימנו במגדל המשרדים שלנו ופתחנו את האפשרות לכל העובדים להגיע ולהקשיב לסיפור של אבירם וכיצד הוא מתמודד בימים אלה עם כאב כל כך עצום וחור בלב שייסגר רק כאשר אלמוג ישוב הביתה.
אנחנו מייחלים להחזרת כל החטופים הביתה – עכשיו.

פורום העסקים למען תושבי עוטף עזה

על מנת לסייע במאמצי התמיכה במפוני הדרום, Femi תרמה 250,000 ₪ לפורום העסקים של ישראל, המונה כ-200 ראשי חברות גדולות במשק, אשר מעסיקות יחדיו את מרבית העובדים שאינם במגזר הממשלתי. 22 יישובים בעוטף עזה הותקפו בשבת השחורה ומאות מתושביהם נרצחו או נחטפו על ידי מחבלי החמאס. במסגרת הסיוע ואיסוף הכספים, נשלחו תווי מזון למשפחות העוטף בשווי של 1,000 ₪ למשפחה, אותו יוכלו לממש בלמעלה מ-100 רשתות לרכישת מזון, ביגוד ועוד, לאחר המכה האנושה שספגו.

גיפטקארד למשפחות העוטף

החל מיום שלישי (10/10) התחלנו בחלוקת כרטיסי הגיפטקארד בחלוקה פיזית ובמשלוח דיגיטלי. במקרים של שהות במקומות מרוחקים דרך הזמנת און-ליין

אריזת חבילות מזון

ביום שלישי, ה-10.10, התאספנו יחד במשרדי החברה וסייענו כולנו באריזת חבילות מזון עבור משפחות שחולצו מעוטף עזה. תוך זמן קצר, זיקקנו באופן המוחשי והטהור ביותר את המושג "ארץ ישראל היפה" וארזנו כל מוצר שנתרם על ידי עובדי Femi והקהילה המדהימה שלנו. כל חבילה נחתמה במשפט "עם ישראל חי" והגיעה למשפחות העוטף.

מכירת תוצרת חקלאית מהעוטף במשרדי Femi

יצאנו ביוזמה שמטרתה לסייע לחקלאים ולבעלי העסקים מיישובי העוטף, הדרום והצפון. במסגרת זו ובשיתוף עם קמפוס אמות, אנו מקיימים ירידי מכירה של תוצרת חקלאית מהאזורים שנפגעו כתוצאה מהלחימה. הירידים מיועדים לכלל עובדי המשרדים בבניין אמות ותושבי הסביבה.

השתתפות Femi במיזם החברתי של ברנז'ת מנהלי השירות

מטה שירות חרבות ברזל מבית ברנז'ת השירות הוקם במטרה לתמוך בהתנדבות, במשפחות השכולות מה-7 באוקטובר ומלחמת חרבות ברזל ומעניק ליווי אישי, רגשי ויעיל בתהליכים בירוקרטיים מול ארגונים פרטיים וציבוריים. בימים אלה אנו ממפים את השירות שאנו מספקים ללקוחותינו, על מנת להכניס גם אותם למאגר. כל זאת הודות ליוזמה המבורכת של קובי סויסה בראל, מנהל מערך השירות בתחום הבריאות.

עושים טוב גם מחוץ לשעות העבודה

אולה יאסינובי, מנהלת פרויקטים ממחלקת מערכות מידע ב-Femi, מתנדבת בימים אלה במיזם מדהים – פלטפורמת הנצחה ייחודית עבור הנרצחים והנרצחות מה-7 באוקטובר ובמהלך המלחמה. בפלטפורמה, קרובים וחברים יכולים לפתוח דף ליקיריהם, להעלות תמונות, להזמין קרובים אחרים לספר את סיפורם וזכרונם, לשתף תמונות ולהעלות קישורים וסרטונים. אולה היא האחראית על בדיקת איכות QA לפלטפורמה, וכן מנהלת את הפרויקט, שאפילו הגיעה לתוכנית של טל ברמן!

נותני שירות לאיזור האישי