שירותים לבתי-חולים

התאמה מלאה לצרכים המשתנים

רפואה פרטית בהתאמה אישית

חברת Femi מתמחה בשירותי רפואה פרטית לבתי-חולים, בהתאמה אישית לצרכים משתנים. עם מגוון רחב של שירותים רפואיים באמצעות הדיגיטל ולמעלה מ-30 שנות ניסיון, ביכולתנו להתאים את סל השירותים הרפואיים המתאים ביותר, בתמיכה אנושית וטכנולוגית מלאה.

באמצעות סל השירותים הרחב שלנו, ניתן כעת לקצר את זמני שהות המטופלים ולייעל את זמני הרופאים בבית החולים. ביכולתנו לבצע הטמעה מהירה של פלטפורמת הטל-מדיסין המובילה בישראל, Ummanu מבית Femi ולאפשר באמצעותה מגוון רחב של שירותים רפואיים מרחוק: החל מניהול מרפאת חוץ, הכנה לניתוח ושחרור מוקדם של מטופלים וליווי היברידי באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת.

סל שירותים בהתאמה אישית

ייעוץ מרחוק להכנה לניתוח

שחרור מוקדם מבית החולים: ליווי היברידי

ניהול מרפאת חוץ באמצעות טכנולוגיית הטל-מדיסין

שיקום היברידי באמצעות טכנולוגיית הטל-מדיסין

הטמעה מהירה של הטכנולוגיה בבית-החולים

לצד ההון האנושי המקצועי, סל השירותים שלנו נתמך בכלים טכנולוגים חדשניים, ביניהם מערכת הטל-מדיסין המתקדמת ביותר בישראל, Ummanu מבית Femi. מערכת זו מאפשרת מתן שירותים רפואיים מקוונים במגוון התמחויות, ללא צורך לצאת מהמשרד. נוסף על כך, ישנן מערכות תפעול מתקדמות, מרכזיה חכמה ומגוון פתרונות דיגיטליים מותאמי צורך ולקוח. כיום, מערכת Umannu מותקנת בבתי החולים הגדולים בארץ, בהתאמה מלאה לצורך.

:בין יכולותיה של מערכת הטל-מדיסין

ניהול מרפאת החוץ בבית-החולים

כולל ניהול תורים ותזכורות למטופלים, עם יכולת מוכחת בייעול הזמנים והפחתה משמעותית של ביטולים ברגע האחרון.

הכנה לניתוח מרחוק

כולל יעוץ, קבלת מידע רלוונטי על הפרוצדורה הרפואית ואפשרות לבצע את הבדיקות בקופת החולים הקרובה לביתו של המטופל – ולהעלות באופן נגיש וקל את הטפסים לרופא במערכת הטל-מדיסין.

שחרור מוקדם של מטופלים

ליווי רפואי דרך פלטפורמת הטל-מדיסין, עם אפשרות של הגעת צוותים עד לביתו של המטופל לשיקום או ליווי היברידי.

שנות ניסיון

ייעוצי טלמדיסין

שותפים

עובדים

נותני שירות לאיזור האישי