חברת Femi בשירות הקהילה

יוצרים שינוי חברתי בחברה הישראלית

לצד הצמיחה, הגדילה וההתפתחות של כל עובד בחברה ושלנו בהתאמה – אנחנו מאמינים שמוטלת עלינו האחריות לתרום וליצור שינוי חיובי בחברה הישראלית. כחלק מתפיסת עולם זו, אנחנו לוקחים חלק מרכזי בסיוע ותמיכה בעמותות ומוסדות הפועלים לשיפור חייהם של אנשים רבים.

פעמיים בשנה יוצאים עובדי Femi ובני משפחותיהם למגוון פעילויות התנדבותיות, כדוגמת אריזה וחלוקת מזון, אימוץ כיתות, שיפוץ בתים ועוד. התנדבויות אלו משפיעות באופן ישיר על הסביבה והחברה שבה אנו חיים – וממלאות אותנו בתחושת סיפוק גדולה.

חברת Femi לוקחת חלק בתוכניות הבאות:

ומגוון פרויקטים ותוכניות נוספות

פעילות שוטפת עם עמותת "ברכת הכהן" 

FEMI גדולים במדים ויחידת

"תוכנית "גדולים במדים

חברת Femi גאה לקחת חלק פעיל בתוכנית "גדולים במדים". תוכנית זו משלבת כ- 600 צעירים בעלי מוגבלויות ב- 50 בסיסים ברחבי הארץ. כחלק מתוכנית זו, הקמנו את "יחידת Femi", שבזכותה עשרות צעירים בעלי מוגבלויות זוכים להגשים חלום ולהתגייס לצבא תוך השתלבות בעבודות מיון ואריזה בבסיס ציוד רפואי בתל השומר. בזכות עובדי Femi, צעירים אלו יזכו להזדמנות שווה להשתלבות – לא רק בצבא, אם כי גם בחברה הישראלית. בזכות התוכנית, יזכו הצעירים להשתלב בשוק התעסוקה ולצאת לחיים חדשים עם תקווה, עצמאות וכישורים חדשים. עובדי ועובדות חברת Femi זוכים ללוות צעירים אלו ובני משפחותיהם בדרכם החדשה, להכיר אותם מקרוב ולקחת חלק בסלילת הדרך לחיים טובים יותר.

"עמותת "ברכת הכהן

חברת Femi מתנדבת בעמותת "ברכת הכהן", אשר מקדישה את פועלה לעזור לאלו אשר גורלם לא שפר עליהם. כחלק מהפעילות, מתנדבים עשרות מעובדי החברה מדי שנה בתקופת החגים כדי לעזור בהכנת מצרכים וסלי עזרה לנזקקים. נוסף על כך, מדי שבוע מתגייסים עובדינו לסייע בהכנת כריכים לתלמידים במסגרת פעילויות העזרה אשר עמותת "ברכת הכהן" מרכזת.

נותני שירות לאיזור האישי