שירות יועצי תזונה

ייעוץ מכל מקום ובכל זמן

שירות פורץ גבולות בטכנולוגיה מתקדמת

שירות יועצי התזונה של חברת Femi הינו שירות בפריסה ארצית, הניתן הן דרך פלטפורמת הטלמדיסין והן דרך מפגשים פרונטליים, כאשר הנגשת השירות באופן דיגיטלי פורץ גבולות גיאוגרפיים ומאפשר קבלת שירות זמין, מהיר ואיכותי בכל חלקי הארץ. במהלך פגישה זו, בונה התזונאית המוסמכת תוכנית טיפולים אישית הכוללת התאמת תפריט, במטרה לסייע במציאת הנוסחה הטובה ביותר לתזונה ואורח חיים בריא – על בסיס מדדי הבריאות וצרכיו האישיים של המטופל.

שירות אישי מכל מקום, ובכל זמן

אחד האתגרים הגדולים ביותר בשינוי באורח החיים הוא פרמטר הזמן, לכן, שירות יועצי התזונה שלנו מותאם לכך.
באמצעות פלטפורמת הטל-מדיסין המתקדמת בישראל, Ummanu מבית Femi, ניתן כעת לקבל ייעוץ של תזונאית מוסמכת ללא המתנה מיותרת, מכל מקום ובכל זמן. נוסף על כך, השירות מאפשר הגעה עד לביתו של המבוטח – וקבלת ייעוץ פרונטלי במקום שמתאים לו.

אורח חיים בריא

פלטפורמת אורח חיים בריא מבית Femi מציעה לכל מטופל ליהנות ממגוון שירותים בתחומי התזונה והכושר בקלות ויעילות דרך ממשק דיגיטלי – מכל מקום ובכל זמן. במסגרת השירות, מטופלים בני 9 ומעלה יכולים לפנות לקבלת ייעוץ דיאטן קליני עם אוריינטציה לאורח חיים בריא, באופן מקוון או פרונטלי.

בזכות הפלטפורמה הדיגיטלית, ניתן להנגיש את השירות עבור חלקים נרחבים באוכלוסייה בפריסה ארצית רחבה, ולקצר את משך ההמתנה לתורים. בנוסף לכך, במסגרת שירותי אורח חיים בריא מוצעים גם שירותים של מאמני כושר אישי.

נותני שירות לאיזור האישי