יומן מלחמה >

למענכם

יומן מלחמה

פינת הנצחה

למענכם

למען הקהילה

פעילות עסקית

סיפורים אישיים

יומן מלחמה

דואגים לעובדים שלנו

בזמנים קשים כאלה, אנחנו לא שוכחים מהעובדים היקרים שלנו – אשר כמו כולנו, חווים תקופה לא פשוטה. לפיכך, החלטנו ב-Femi לתמוך בהם בכל מה שאפשר ולהעניק להם כלים מעשיים להתמודדות עם מצבי סטרס וחרדה, להתנהל נכון מבחינה כלכלית בעת משבר וכמובן – לשמור על בריאות הנפש.

דאגנו לכם להרצאות להפחתת סטרס והתנהלות כלכלית נכונה

שלחנו מארזים
למשפחות המילואימניקים

פתחנו את שירות Ifeel
לרווחת העובדים

שומרים על בריאות הנפש עם ifeel

ב-7 באוקטובר, אותה שבת שחורה, פתחנו את פלטפורמת ifeel לכלל עובדי Femi. הפלטפורמה מנגישה למשתמשיה שירותי בריאות הנפש אונליין, לצד כלים מקצועיים להתמודדות עם חרדה, דיכאון וסטרס.

שיחות שיתוף הנהלה ועובדים

ב-16.10, קיימנו שיחה משותפת לכלל עובדי Femi, יחד עם המנכ"לית שלנו, אטל מולכו, ובה הקשבנו להם ולצרכים שלהם, והזכרנו להם שאנחנו תמיד פה בשבילם. ב-21.12, קיימנו שיחה פתוחה על המצב, התעדכנו במצבם של העובדים ושיתפנו אותם במה שאנו, כארגון, עושים למען הקהילה.

עובדי Femi במילואים

מתחילת המלחמה, התגייסו כמה מעובדינו היקרים למילואים, כדי לשמור עלינו ועל עם ישראל – הגיבורים שלנו. בזמן הזה, דאגנו לחזק את ידם ולרומם את רוחן של משפחותיהם, ופינקנו אותן במארז מפנק, מלא בכל טוב. אנו שולחים איחולי החלמה מהירה לכל עובדים Femi שבני משפחתם נפצעו במהלך הלחימה.

התנהלות כלכלית נכונה בשעת חירום

מאז תחילת המלחמה, המצב במשק השתנה והפך לקשה יותר מתמיד. לפיכך, ביום שלישי, ה-21.11, קיימנו הרצאה בנושא: "התנהלות כלכלית נכונה בשעת חירום", במסגרתה עובדי Femi קיבלו כלים פרקטיים להתמודדות כלכלית בעת משבר, מידע על הקפאת משכנתאות, הלוואות ומיצוי זכויות.

מתמודדים עם המצב ביחד

המלחמה הביאה עימה תחושות של פחד, אי ודאות, חרדה וסטרס רב. לפיכך, ביום רביעי, ה-15.11, קיימנו הרצאה מיוחדת עבור עובדינו, עם כלים ושיטות להתמודדות עם אותם מצבים. עומר שריר, מומחה להתמודדות עם חרדות וסטרס הגיע להרצות, וסיפר על ההתמודדות של מאיה הלפר אשר ניצלה מהמסיבה ברעים והתחבאה במשך 6 שעות בתוך שיח עד שחילצו אותה. מאיה בחרה להתמודד עם החווייה הנוראית באמצעות משפטים אופטימיים וחיוך גדול.

נותני שירות לאיזור האישי