רופא אונליין

רפואה דיגיטלית אישית

שירותי רפואה מתקדמת

 זקוקים לייעוץ רפואי? מעכשיו לא צריך לחכות. שירותי רופא אונליין יאפשרו לך לקבל את השירות הטוב ביותר, בזמינות הגבוהה ביותר וללא פקקים וחיפושי חניה או זמן.
מאפשר מגוון רחב של טובי הרופאים בארץ בהתמחויות שונות: רפואה ראשונית, רופאי משפחה, רופאי ילדים Femi המתנה במסדרונות הקליניקה. שירות רופא אונליין מבית.
נוסף על כך, השירות מאפשר גם ייעוץ עם רופאים מומחים: רופא עור, אורטופדים, אורולוגיה, אלרגולוגיה, גסטרולוגיה ועוד.

שירותים במגוון תחומים על ידי מיטב המומחים

עם זמינות תורים גבוהה וצוות רפואי מקצועי שנבחר בקפידה – ניתן כעת לקבוע תורים בקלות, ללא המתנה ארוכה!

רפואת מומחים

רפואת עור, אורתופדיה, אורולוגיה, אלרגולוגיה גסטרולוגיה ועוד

שירותים רפואיים משלימים

דיאטניים קליניים, מאמני כושר אישיים, פיזיותרפיסטים

בריאות הנפש

פסיכיאטריה, פסיכולוגים ופסיכוטרפיסטים

התפתחות הילד

קלינאי תקשורת, מרפאים בעיסוק

רפואה ראשונית

רופא משפחה או רופא ילדים

רפואה פורצת גבולות

חסכון בזמן
בין אם אתם מגיעים מהפריפריה או המרכז – כעת, ניתן לקבל כל שירות שתזדקקו לו, בכל זמן ובכל מקום. נוסף על הייעוץ הרפואי הנגיש והמקצועי, המערכת תדאג לתזכר אתכם לגבי תורים שנקבעו ואף לחייג אליכם כשתורכם מגיע. חסכון הזמן הוא משמעותי – כבר אין צורך בזמן התארגנות ליציאה מהבית, עמידה בפקקים, חיפוש חנייה או ציפייה ממושכת בחדר ההמתנה.

שיתוף מסמכים
במהלך הייעוץ הרפואי ובאמצעות הטכנולוגיה המתקדמת,במהלך הייעוץ הרפואי ובאמצעות הטכנולוגיה המתקדמת, תוכלו לשתף מסמכים עם הרופא המטפל, כאשר בסיכום הייעוץ ישלח סיכום מפגש דרך ממשקי קופות החולים או ישירות לדואר האלקטרוני שלכם. באמצעות המערכת ניתן לרשום מרשמים דיגיטליים אשר מגיעים ישירות לבית המרקחת של סופרפארם ו-Be ללא צורך בהדפסת המרשמים.

שומרים על הפרטיות שלכם

מתוך דאגה לשמירה על הפרטיות שלכם, פגישות הייעוץ, הסיכומים והמסמכים מוגנים ופרטיים ועומדים בכל תקני אבטחת מידע רפואי סיכומי פגישה לדוגמא, מוצפנים וגם מוגנים באמצעות סיסמה הנשלחת בנפרד באמצעות מסרון טקסט.

שירותי רופא אונליין הם חוד החנית של רפואה מתקדמת , כאשר במהלך 2020 הועברו למעלה ממיליון ייעוצים על גבי מערכת הטלמדיסין למטופלים בכל רחבי הארץ.

למעלה ממיליון ייעוצים על גבי מערכת הטלמדיסין למטופלים בכל רחבי הארץ
פגישות הייעוץ, הסיכומים והמסמכים מוגנים ופרטיים
נותני שירות לאיזור האישי