שירותים מתקדמים לארגונים

רפואה דיגיטלית וטל-מדיסין

לאחר שלושה עשורים של ניסיון בשירותי רפואה משולבי טכנולוגיה בהם צברנו מגוון לקוחות רחב, אנו מתורגלים ביצירת פתרונות מותאמים פר לקוח,
הקמת מערכים ופרויקטים מורכבים בתמיכה מלאה ובזמנים קצרים.
השילוב הייחודי בין מצוינות בשירות לטכנולוגיה חדשנית הוא שמאפשר ללקוחותינו לשמור על המובילות בשוק תחרותי המשתנה ללא הרף.

שירותים לקופות החולים

לחברת Femi ניסיון רב שנים בהקמה, הטמעה ותפעול אופרציות רפואיות מורכבות בקופות החולים. באמצעות צוות רפואי רחב, מקצועי ובכיר של רופאים מומחים, אחיות, פסיכולוגים, תזונאים ומאמני כושר – ביכולתנו להתאים עצמנו לדרישות וצרכי הארגון ולייעל אותו.

חברתנו מציעה שירותי טל-מדיסין ברפואה ראשונית (רפואת משפחה וילדים) עם אפשרות לפעילות 24/7. נוסף על כך, אנו מציעים תורים לדרמטולוגים (רפואת עור) תוך 48 שעות והתייעצות עם רופאים מומחים בטל-מדיסין תוך   24 – 48 שעות מרגע הפניה. שירותים נוספים הניתנים על-ידינו הם טל-פסיכותרפיה, התייעצות עם פסיכותרפיסטים בסדרת מפגשים באופן מקוון ואורח חיים בריא, אפליקציה מותאמת אישית למבוטח המאפשרת התייעצות עם תזונאים, הגעת מאמני כושר עד הבית ותכנון יעדים אישי.

אורח חיים בריא

טל-פסיכותרפיה

התייעצות עם רופאים מומחים

תורים לדרמטולוגים תוך 48 שעות

שירותי טל-מדיסין ברפואה ראשונית

שירותים לחברות מובילות במשק

אנו מספקים שירותי רפואה פרטית לארגונים גדולים – בהתאמה אישית לצרכים המשתנים, הן של הארגון והן של עובדיו. באמצעות שירותי הרפואה הפרטית ניתן להתייעץ עם רופא משפחה ו/או ילדים מכל מקום, כמו גם להצטרף לתוכנית מיוחדת של אורח חיים בריא לעובדים – המאפשר התייעצות עם תזונאי, אימוני כושר אישי עד הבית ותוכנית יעדים אינדיבידואלית מותאמת אישית. נוסף על כך, בשנים האחרונות ניתן לזהות מגמות של עלייה בדיכאון, שחיקה של עובדים, וירידה במוטיבציה שלהם לעבודה.

שירות ייחודי של חברת Femi לארגונים מציע חבילה מותאמת לסדרת פגישות עם פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים מובילים בתחומם. החבילה מלווה בהרצאות וסדנאות (בהתאמה למנהלים ועובדים).
כלל השירותים שלנו מותאמים לצרכי הארגון, מלווים בטכנולוגיה חדשנית עם אפשרות לחיבור לסנסורים.

שירותי גוף-נפש

תוכנית אורח חיים בריא

שירותי רפואה פרטית מותאמים אישית

שירותים לבתי חולים

מערכת הטל-מדיסין המתקדמת Ummanu מבית Femi מאפשרת ניהול של כל מרפאת החוץ, כולל ניהול תורים ותזכורות. דבר זה מאפשר ייעול מיטבי של זמן וכסף, והפחתה מוכחת של ביטולי תורים ו/או אי הגעה אליהם. נוסף על כך, ביכולתנו לאפשר לבית-החולים הכנה לניתוח מרחוק כולל ייעוץ מרחוק, קבלת מידע רלוונטי על מהלך הפרוצדורה הרפואית ואפשרות לבדיקות הרפואיות טרם הניתוח בקופת החולים הקרובה – והעלאה קלה ויעילה של התוצאות במערכת הטל-מדיסין. נוסף על כך, ניתן לשחרר מטופלים שעברו ניתוח מוקדם יותר לביתם – ולהמשיך את הטיפול והמעקב בקלות ויעילות דרך מערכת הטל-מדיסין. ישנה אפשרות להגעה עד הבית של צוותים רפואיים מיומנים – לשיקום או ליווי היברידי.

ליווי ושיקום היברידי

שחרור מוקדם של חולים לאחר ניתוח

הכנה לניתוח מרחוק

ניהול מרפאת החוץ על-ידי מערכת טל-מדיסין

שירותים לחברות פארמה

חברת Femi יודעת לעבוד מול כל החוקים הרגולטורים המחמירים, ולהוות צינור המקשר בין חברת הפארמה לקהל המטופלים. אנו עומדים לפי כל תוי התקן המחמירים לשמירת מאגרי מידע ומחויבים לסודיות מלאה.
חברת Femi מציעה מספר תוכניות וחבילות לחברות הפארמה, כל אחת מהן נתפרת ומותאמת למידותיה וצרכיה של חברת הפארמה; תוכנית DLM מאפשרת תמיכה מלאה בכל קמפיין, בהתאמה מלאה ובחשיבה משותפת.

בזכות מאגר הרופאים הגדול שלנו, הטכנולוגיה המתקדמת ומגוון השירותים – ביכולתנו לסגור את מעגל השיווק, לספק מידע מפי צוות רפואי מגוון ורחב ולהיות הצינור המגשר בין חברת הפארמה למטופל. PSP הינה תוכנית נוספת, המציעה תמיכה לקבוצות מטופלים ספציפיים: החל משיפור ההיענות לטיפול, דרך מתן מידע ועד למוקד תמיכה, הכל על-פי פרוטוקל שנקבע מראש, צרכיהם של קבוצת המטופלים ורצונה של חברת הפארמה.

(Patient Support Program) PSP תוכנית

(Deep Look Marketing) DLM תוכנית

שירותים למשרדי ממשלה

לחברת Femi ניסיון רב שנים בניהול פעילויות בתחום הרפואה והבריאות בפריסה ארצית, עם ניהול מקצה לקצה בניצוחו של מנהל רפואי ייעודי לכל פעילות. שילוב של טכנולוגיות מתקדמות עם ההון האנושי המקצועי הן שמייצרות ערך מוסף ומייעלות את פעילותם של לקוחותינו במשרדי הממשלה. עם יכולת ביצוע מוכחת וניסיון בהבנת הצרכים המשתנים של משרדים ממשלתיים, ביכולתנו להתאים לכל לקוח את הפתרון האפקטיבי ביותר עבורו – הן בטל-מדיסין והן פרונטלית. בין השירותים שאנו מספקים למשרדי ממשלה: בריאות התלמיד, חיסונים ובריאות השן. ייעוץ תזונאי למעונות יום שיקומי. ייעוץ והכוונה בנושא וועדות רפואיות.

ייעוץ והכוונה בנושא וועדות רפואיות

ייעוץ תזונאי למעונות יום שיקומי

בריאות התלמיד: חיסונים, בריאות השן

שירותים לחברות ביטוח

חברת Femi מציעה לחברות הביטוח מעטפת מושלמת: שירות מקצה לקצה הכולל מערך שירות הפועל 24/7 ומאויש על-ידי מנהלי שירות מקצועיים ומערך ספקים בפריסה ארצית המותאם לשירותים הנבחרים על-ידי הלקוח. ניתן לבחור מתוך שלל שירותי הרפואה אותם אנו מציעים, וביניהם: כתבי שירות ונספחים, סילוקי תביעות, ביקור רופא עד הבית, בדיקות מעבדה עד הבית, ייעוץ מקוון עם רופאים מומחים, בדיקות אמבולטוריות, רפואה מונעת, שירותי התפתחות הילד, רפואה משלימה, ייעוץ פסיכולוגי, שירותי אבחון מהיר, ליווי מטופלים במחלות קשות ועוד.

מגוון שירותי טל-מדיסין

כתבי שירות ונספחים

סילוק תביעות

נותני שירות לאיזור האישי