בשנה האחרונה, מיצבה את עצמה Femi כחברה מובילה בישראל בתחומה, בהובלתה של מנכ"לית החברה אטל מולכו. "הנכס החשוב ביותר שלנו הוא האנשים – העובדים והלקוחות" היא אומרת, ומשתפת באתגרים, בהישגים ובאמונה שמובילה אותה בדרך

 

אטל מולכו פיליבה נכנסה לתפקיד המנכ"לית לפני כשלוש שנים, לאחר 13 שנים בתפקידים שונים בחברה. "המעבר להיות מנכ"לית החברה היה ללא ספק הרגע המשמעותי ביותר בקריירה שלי. כשנכנסתי אליה היא הייתה חברה קטנה שמונה 30 איש, וכיום צמחה לאלפי עובדים" אומרת מולכו ומוסיפה, "עבדתי אז במוטורולה ובמקביל להצעה מ-Femi קיבלתי הצעה לקידום לתפקיד מנהלת אגף לקוחות אסטרטגיים במוטורולה. הימרתי על Femi כי האמנתי שזו חברה מדהימה שהיתה מנוהלת על ידי מנכ"ל מעולה ושיכולה לעשות דברים גדולים . מההתחלה סימנתי לי מטרה ברורה: להפוך למנכ“לית החברה. כשזה קרה – הבנתי עד כמה האחריות הזאת לא דומה לשום דבר אחר שעשיתי קודם“.

חברת Femi מתמחה בניהול, תפעול, הטמעה הדרכה ובקרה של פרויקטים משולבי טכנולוגיה בתחום הרפואה, ומובילה את שירותי הבריאות הדיגיטליים בישראל. בשנת 2022 יצאה החברה מגבולות ישראל, וכיום מערכת הטלמדיסין Ummanu עובדת גם באנגליה. "כבר בימים אלו עובדת החברה על שיתופי פעולה אסטרטגיים, ומספקת מענה לצרכים אמיתיים ומשמעותיים בעולמות הבריאות וה- Wellness" מספרת מולכו.

 

הכל מתחיל ונגמר באנשים

אצל מנכ"לית החברה, אטל מולכו, הכל מתחיל ונגמר בקשר האישי. “אנשים, אנשים, אנשים. הכל מתחיל ונגמר באנשים: המנהלים, העובדים והלקוחות. ברגע שמשקיעים בעובדים ומגבשים אותם לכדי קבוצה אחת בה כולם עובדים ביחד למען המטרה – ניתן לכבוש כל יעד ולצלוח כל אתגר“. האמונה שמובילה אותה, ללא ספק תרמה להצלחת החברה בשנה החולפת.

בשנת 2022, העמיקה חברת Femi את פיתוח כל שירותי הרפואה מרחוק הניתנים באמצעות הטלמדיסין. טכנולוגיית הטלמדיסין, מערכת Ummanu, נחשבת כיום לאחת המערכות המתקדמות בעולם בתחומה. המערכת מאפשרת ניהול מלא ללא מגע יד אדם, תפעול מלא עבור המטופל והמטפל ויכולת חיבור לחיישנים ולבינה מלאכותית. באמצעות מערכת זו, ניתן לספק שירותים רפואיים מקוונים ברפואה דחופה, ראשונית ורפואת מומחים. המערכת אף כוללת מנגנון ניהול תורים אוטומטי המייעל את זמן המטפל והמטופל ומאפשר לרופא להתרכז בשירותי הליבה הרפואיים.

בנוסף, מתוך זיהוי הצרכים הייחודיים, יצרה חברת Femi בשנה החולפת שיתוף פעולה עם חברת Ifeel במטרה לצמצם את זמני ההמתנה ולהנגיש את שירותי בריאות הנפש. הפלטפורמה הייחודית מאפשרת שירות ייעודי, נגיש ודיגיטלי שמטרתו ללוות כל אחד ואחת – בכל זמן ובכל מקום.

 

קליניקה דיגיטלית חדשנית להתפתחות הילד

פעילות משמעותית נוספת של חברת Femi היא בעולמות התפתחות הילד. 1 מכל 3 ילדים סובל מעיכוב בהתפתחות – כשאיתור מוקדם מאפשר התערבות מוקדמת ומגדיל את הסיכוי לטיפול מיטבי. פלטפורמת Poppins מבית Femi מציעה מאות שירותים הקשורים להתפתחות הילד- מרחוק. בנוסף, המערכת הינה אינטראקטיבית וכוללת ארון משחקים דיגיטלי, בסביבתו הטבעית של הילד.

“המערכת עובדת על בסיס פרוטוקולים מקצועיים ומציעה תכנים מותאמים אישית לטיפול קליני-אינטראקטיבי בהתאם לגיל הילד וללקויותיו השונות“, אומרת מולכו ומוסיפה “רכיביה מבוססים על מחקרים קליניים. היא מלווה על ידי צוות מומחים עולמיים ופועלת בישראל בהצלחה כבר מספר שנים. Poppins מאפשר חיסכון בזמן לא רק בזכות ייתור הצורך לנסוע לטיפול ולחזור ממנו – ששורף זמן על נסיעות, אלא גם בזכות תיק מטופל הנגיש בלחיצת כפתור ומאפשר מבט מהיר על כל הטיפולים שהילד עבר, היעדים אותם השיג ומידת התקדמותו“.

 

טיפול בתשתיות הרפואיות הטכנולוגיות בישראל

חברת Femi הייתה הראשונה שנבחרה על-ידי משרד הבריאות לטיפול בתשתיות הרפואיות הטכנולוגיות בישראל. בנוסף, במהלך תקופת הקורונה, מערכות החברה היו זמינות לשירות הציבור – ותרמו רבות לצורך העצום ברפואה מרחוק. בזכות מערכת הטלמדיסין של החברה, קיבל הציבור הישראלי שירותי רפואה ראשונית ושירותי רפואת מומחים בזמינות גבוהה. בנוסף, בשנים האחרונות ביצעה החברה פרויקטי בריאות מורכבים, כדוגמת עמדת הבידוק בנמל התעופה בן-גוריון: "זה היה פרויקט שהרמנו במהירות מאפס למאה עם מאות עובדים ואני גאה בו מאוד. מכל העולם הגיעו כדי ללמוד על העשייה הזאת ולהבין איך הצלחנו להרים משהו כל כך גדול, משמעותי ויעיל בזמן קצר כל כך“ מספרת מולכו.

הכוח שלנו הוא בביחד

כשהיא נשאלת על החזון להמשך הדרך, מספרת מולכו על הרצון להמשיך ולפתח את חברת Femi כמובילה בעולמות הבריאות וה-Wellness, להמשיך לחדש ולהציע פתרונות טכנולוגיים מתקדמים "בקרוב נשיק שירותים משמעותיים וחדשניים בעולם הבריאות, כמובן שגם אמשיך להשקיע בפיתוח ההון האנושי בחברה. הכוח של החברה הוא ב’ביחד’ של עובדיה. כך צלחנו לא מעט אתגרים. אנשים, אנשים, אנשים כבר אמרתי, נכון?“ היא מסכמת.

הכתבה נעשתה בשיתוף פעולה עם "ישראל היום"

נותני שירות לאיזור האישי